Úvod » KONOPNÉ MASTI A KOSMETIKA

KONOPNÉ MASTI A KOSMETIKA

Cannabios


Skvělé zdravotní a kosmetické účinky kosmetiky CANNABIOS jsou důsledkem kombinace věky prověřených účinků konopí a dalších léčivých bylin, šetrných zpracovatelských metod, výběru nejkvalitnějších surovin a propracovaných moderních požadavků na přírodní kosmetiku.

Kosmetika CANNABIOS je určena pro vnější použití, kdy zklidňuje a mírní celou řadu kožních potíží. Nabízí přírodní alternativu k syntetickým produktům. Lze ji používat každý den jako ochranu a prevenci před vysycháním a poškozením pokožky včetně velmi citlivých míst jako jsou rty, okolí očí atd. Kosmetika CANNABIOS je vhodná pro péči o pokožku postiženou různými záněty (ekzémy, opruzeniny, spáleniny, plísňová onemocnění, k ošetření jizev a strií...), napomáhá pohybovému aparátu.

CANNABIOS (z latiny: CANNA=KONOPÍ, BIOS=ŽIVOT), připravuje širokou řadu kosmetických bio výrobků jako jsou konopné balzámy, masti, pleťové vody, mléka, šampony, sprchové gely, atd. Cílem je poskytnout uživatelům kosmetiky CANNABIOS tu nejlepší kvalitu v oblasti přírodní kosmetiky při využití efektivních postupů, lokálních zdrojů, nejnovějších odborných poznatků a férové obchodní strategie.

Trompetol


Trompetol je řada přírodních produktů, které přispívají ke zdravějšímu způsobu života. Produkty z řady trompetol jsou vyvíjeny na základě důkladné analýzy dlouholetých poznatků a důvěry ve výjmečné léčivé schopnosti bylinných (především konopných) látek (tzv.vitagenů).

Výrobky Trompetol jsou vyráběny z konopí pěstovaného v ČR a EU v režimu kontrolovaného ekologického zemědělství. Pěstování a zpracování konopí se firma věnuje velmi pečlivě, snaží se vytvářet a udržet ten nejvyšší standard při zpracování produktů z konopí, tak aby jejich kvalita byla skutečně špičková. I ostatní přírodní produkty jsou pěstovány na vlastní ekofarmě, nebo jsou nakupovány od prověřených dodavatelů a vypěstovány, pokud je to možné, v režimu ekologického zemědělství. Ostatní složky pro výrobu kosmetiky jsou stejně jako obaly vybírány a používány tak, aby splňovaly požadované vlastnosti, zároveň byly co nejpřijatelnější pro naše zdraví a jejich výroba a používání co nejméně zatěžovala životní prostředí.

Produkty jsou řádně testovány příslušnými institucemi a výsledky všech testů doposud potvrzují skutečně vysoký standard kvality produktů s označením Trompetol. Jedná se především o nulové obsahy nežádoucích látek, chemikálií, bakterií, choroboplodných zárodků, plísní, dráždivých substancí atd. Produkty Trompetol nejsou barveny, parfémovány ani konzervovány chemickými látkami. K jejich stabilizaci a dobrým senzorickým vlastnostem jsou opět využívány především přírodní látky a jedinečné procesy při výrobě produktů Trompetol. Produkty trompetol jsou určeny pro široké spektrum použití, a neměly by vyvolávat nežádoucí reakce a podráždění i u citlivých jedinců.

Řadit podle 
Výrobce