Úvod »KONOPNÉ MASTI A KOSMETIKA» TROMPETOL mast,100ml


        

TROMPETOL mast,100ml

img

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 1005
Cena:
349 Kč ( Nejsme plátci DPH )

Trompetol mast, určena pro vnější použití, napomáhá hojení různých kožních problémů (lupénka, ekzémy, herpes, akné, mykózy, opary, suchá, podrážděná či poškozená pokožka,...)

  • je účinná při poranění (odřeniny, popáleniny, kousnutí hmyzem,...)
  • zmírňuje další neduhy jako např. (bolesti, záněty, vředy, proleženiny,...)

 

Mast obsahuje přírodní konopný extrakt z nejlepších surovin a je získáván jedinečným způsobem. Mast tak skvěle působí na širokou oblast kožních potíží (herpes, akné, intertrigo, alopecie, ekzémy, mykózy atd.) i kožní poškození a poranění (bodnutí a kousnutí hmyzem, poranění, popáleniny, podráždění agresivním prostředím atd.) Použitá lékařská vazelína a parafin zajišťují, že mast výrazně napomáhá regeneraci pokožky, zvláčnuje, zjemňuje a zklidňuje ji. Účinné látky z masti rychle pronikají pokožkou, ulevují a napomáhají regeneraci a hojivým procesům nejen na pokožce. Mast ulevuje i od bolestí pohybové soustavy a napomáhá při hojení zánětů, poranění atd.

trompetol mast 25ml

Použití: 1-2x (v případě potřeby i vícekrát) denně naneseme na potřebné místo, lehce vmasírujeme a necháme co nejdéle působit a vstřebávat. Užívání masti není nikterak plošně, časově a věkově omezeno.

Vzhledem k rostlinému  původu účinných látek je možné, že v naprosto výjimečných případech, pri nadměrném používání může u obzvlášte přecitlivelých alergiků dojít k alergické reakci. V takovém případě ukončete používání masti a obraťte se na alergologa a výrobce. Zatím nebyl takový případ zaznamenán, pouze při testování neředěného výtažku byla pozorována krátká a omezená alergická reakce u osoby, která trpí rozsáhlou pylovou alergií od narození.trompetol mast 30ml

TROMPETOL mast je díky použitým surovinám velmi trvanlivá, nepodléhá zkáze, nemá žádnou známou kontraindikaci a nejsou známa žádná podráždění po jejím použití. Tyto vlastnosti spolu s antiseptickými účinky masti ji určují nejen k širokému kosmetickému použití, ale i jako doplněk lékárniček a vybavení pro ošetření širokého okruhu případů.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.