KE STAŽENÍ
Ke stažení

Metodika sociální rovnosti, svobody a prosperity - "Trojčlennost v sociálním organismu" (TSO) je celo-společenská metodika, která vyřešila to, co zastupitelské "demokracie" a jiné totality neřeší, či řešit neumějí a nechtějí. Umožnění sociální rovnosti, svobody a prosperity je obtížné, ale reálné.

Publikace ZEMĚ-VĚDA - Tato útlá publikace nejenže seznamuje s použitím jedinečného zahradního nářadí s názvem ploskořez, ale zároveň doslova strhujícím způsobem uvádí čtenáře do podivuhodného světa vztahů, na nichž je závislý život na povrchu země a do netradičně pojatého způsobu hospodaření.

Revoluce na zahradě - Stručný přehled o produktech organického zemědělství, jako je ploskořez, bio-komplex "Zdravý sad" a "Ekoberin", postřikovač na PET lahve a další.

Bio-komplexy "Zdravý sad", "Ekoberin" a "Živá šťáva" - Informace o bio-komplexech nemajících na světě analogii. Bio-komplexy byly vyvinuty předním ruským homeopatem profesorem Kovalenko.

Patentované řešení pro uchování čerstvých potravin - Systém VAKS je jednoduchý, praktický originální a patentovaný vynález skladování a konzervaci potravin a nápojů odsátím vzduchu.

Případová studie HerbaGreenu - Příklady použití a účinků listového hnojiva HerbaGreen v různých částech světa.